Російський пропагандист після поїздки на фронт заговорив про «страшну ціну» війни РФ проти України

Читать на русском

Російський пропагандист після поїздки на фронт заговорив про «страшну ціну» війни РФ проти України

Російський пропагандист після поїздки на фронт заговорив про «страшну ціну» війни РФ проти України

За авантюру Кремля, який розв’язав повномасштабну, нічим не спровоковану агресію проти України, Росія платить велику ціну. Втрати живої сили зашкалюють, при цьому окупанти не розуміють, за що вони воюють на чужій землі і гинуть там.

У той же час, в окупаційних російських військах посилюється ненависть до російського генералітету. Таку похмуру картинку після поїздки на фронт намалював для своїх підписників російський пропагандист-"військкор" Максим Калашніков.

 queiqxeihuitxant

За його словами, реальна ситуація на фронті різко контрастує із мантрою Міноборони РФ про "втрат немає".

"Тут, на передовій, особливо гостро відчуваєш ціну всіх цих хитрих планів. Страшну ціну. Бачу я там, звичайно ж, і втому військ. Хлопці дуже втомилися. Я розумію, я серед добровольців. А, напевно, серед мобілізованих, хто за повісткою пішов, примусово, хто виявився відірваним від сім’ї своєї, від дружин та дітей більше ніж на рік – там втома, мабуть, ще сильніша, друзі мої", – розповів пропагандист.

При цьому, стверджує він, мало хто з окупантів взагалі розуміє, навіщо їм гинути на чужій землі. Жодної мотивації вмирати в ім’я нічого в них немає.

"Наскрізно у їхніх розмовах: "Та коли ж це скінчиться? Що кажуть там, у Кремлі, із цього приводу?", – сказав Калашніков.

Окремо він зупинився на ставленні рядового складу до російських "полководців".

"Я висловлюся вкрай акуратно... неоднозначне ставлення до генералітету. Я розумію, що насправді чистка його – це умова перемоги в цій війні. З неадекватами треба боротися, хлопці... Знаєте, з якою ненавистю говорять про тих ідіотів, які шикують війська, влаштовують шикування в межах дії ворожих дронів і "Хаймарсів? У-у-у-у... Я не передаватиму цих усіх слів", – заявив він.

Та й сам пропагандист, схоже, усвідомлює, що "СВО, що йде за планом", вперлася в глухий кут, вбратися з якого не вдається. І будь-який вихід з нього однозначно буде кращим, ніж безкінечна бійня, влаштована Москвою.

"Все, межу вже видно. Біля червоної лінії все знаходиться. І потрібно шукати вихід з цього позиційного болотного глухого кута. Він просто засмоктує, хлопці.... Це справді так", – сказав пропагандист.

Wiki