Російська баскетболістка Надія Гришаєва за крок від санкцій: хранительці «общака» Жириновського не вдалося сховатись у Європі

Read in English

Російська баскетболістка Надія Гришаєва за крок від санкцій: хранительці «общака» Жириновського не вдалося сховатись у Європі

Російська баскетболістка Надія Гришаєва за крок від санкцій: хранительці «общака» Жириновського не вдалося сховатись у Європі

Засновниця елітного фітнес-клубу ANVIL баскетболістка Надія Гришаєва, яку пов’язували з Ігорем Лебедєвим, сином покійного Володимира Жириновського може бути зберігачем активів цієї родини.

На Надію Гришаєву, яка зараз успішно живе своє найкраще життя в Європі, може чекати дуже сумний санкційний удар.

Чому, незважаючи на всі зусилля, Надія Гришаєва може незабаром опинитися в дуже незавидному становищі.

Надія Гришаєва часто ставала об’єктом уваги ЗМІ, які писали про її відносини з колишнім депутатом Держдуми Ігорем Лебедєвим, навіть двоє дітей у них відшукали. Це крім нерухомості у сумі 10 млрд руб. Природно, що багато хто намагався розкопати, звідки у колишньої баскетболістки таке багатство.

Гришаєвій належать лише дві компанії – ТОВ «Грінс» та ТОВ «Верде Фітнес». Раніше вона була співзасновником ТОВ "Скейлкар", яке ліквідували у червні цього року. За позитивного виторгу всі компанії Гришаєвої в мінусах, що свідчить про можливе виведення грошей. Вони могли йти до офшора «СІ.СІ. БЛЮ КАНЬЙОН ЛІМІТЕД», до 2022 р. він був власником ТОВ «Грінс».

Прибуток спортсменки зростав як на дріжджах. У 2020 р. вартість її частки в компаніях становила 90 тис. руб., А в 2022 р. – цілих 231 млн руб.

Засновником ліквідованого ТОВ «Скейлкар» до 2022 р. була Галина Лебедєва, дружина покійного Володимира Жириновського. Їй належали 5 діючих компаній та 5 ліквідованих. Усі працювали з мінімальним прибутком або показували збитки.

Наприклад, ТОВ "Раритет-М" при виручці 28 млн руб. 2021 р. зазнало збитків на 498 млн руб., прибутку у компанії ніколи не було. Компанією через ТОВ "Річард Хоум" міг володіти Ігор Лебедєв.

У 2022 р. засновником ТОВ «Річард Хоум» був кіпрський офшор «КАНСЕЛЛАРІ ЛІМІТЕД», а ось до 2017 р. власником було ЗАТ «Телмі», частки якого були у Ігоря Лебедєва до 2022 р.

ТОВ «Верде Фітнес» у 2022 р. отримало виторг у 50 млн руб., збиток – 4.7 млн руб., Негативний капітал – 19 млн руб. ТОВ "Грінс" – виручку 9.4 млн руб., збиток – 12 млн руб.

Наявність офшорів та компаній, що працюють у мінус, наштовхує на думку про те, що гроші з них могли виводитися на покупку елітної нерухомості. Але двох і навіть трьох фірм Надії Гришаєва для махінацій явно мало.

Для цього таємні активи Гришаєвої?

Ключовою компанією в імперії Надії Гришаєвої могло бути ліквідоване 26 червня ТОВ «Скейлкар», що займалося орендою та лізингом автомобілів, оскільки до нього мали відношення і Галина Лебедєва, і Надія Гришаєва. Вона була директором підприємства у 2018 р.

На цій посаді її змінив Олександр Мішин. До 2020 року він був засновником ТОВ «Резиденція-Сіті», зараз ним володіє Галина Лебедєва.

Мішин – засновник 4-х діючих компаній, при цьому дві з них з однаковою назвою ТОВ "ЦОП і БДД", одна зареєстрована в Москві в 2003 р., друга – в Московській області в 2021 р.

ТОВ «Прайоріті Стар», що належить Олександру Мішину та Вадиму Гракову, дуже схоже на фірму-«пустушку», в штаті 0 співробітників, виручки та прибутку ніколи не було.

Олександр Мішин з 2016 по 2019 р. був гендиректором ТОВ «Свап», яке зараз належить Галині Лебедєвій, а з 2015 по 2019 р. керував ТОВ «Резиденція-Сіті». Мішин, без сумніву, близький партнер Гришаєвої та Лебедєвої.

У 2020 році на посаді гендиректора ТОВ «Скейлкар» Олександра Мішина змінив Костянтин Савостьянов. Раніше він разом з Андрієм Дейнеком був засновником ліквідованого у 2017 р. ТОВ «БК», що займалося орендою та лізингом автомобілів, а з Максимом Шестопаловим – у ТОВ «Дельта», яке надає допоміжні послуги для бізнесу.

Шестопалов володіє двома діючими компаніями: ТОВ "Прем’єр М" та ТОВ "Прем’єр-сервіс", 5 вже ліквідовано. Перша показує такі ж фантастичні фінансові результати, як і ТОВ «Прайоріті Стар» Мішина та Гракова.

У ліквідованих компаній схожі фінансові показники. Очевидно, фірми використовувалися для перекачування грошей.

У березні 2022 р. пост гендиректора ТОВ «Скейлкар» обійняв Андрій Макушичев. Раніше він був керівником у 9 ліквідованих компаніях та засновником у двох. Усі ліквідовані компанії мають різні засновники, які мають відношення до інших компаній.

У власника ТОВ «Інфініті» В’ячеслава Балкізова було ліквідоване ТОВ «Проекткапітал», куди могли виводитися гроші, без виручки та прибутку вартість підприємства – 323 млн руб.

Партнер Балкізова в ТОВ «Проекткапітал» – Ігор Фітюков, власник однієї чинної та трьох ліквідованих компаній.

Власником ТОВ «Декусмедика», де раніше був гендиректором Андрій Макушичев, є Анастасія Солодка, засновник 11 діючих та 3 ліквідованих компаній.

У Солодкої все як завжди – одні компанії заробляють гроші, а через інші вони можуть виводитися.

Власник ТОВ «Солдіфінанс» Павло Кольчугін був засновником 5 ліквідованих компаній, власник ТОВ «Гермес» Данила Румянцев — 8, з яких 6 ще працюють, ТОВ «Сантехімпорт» належить самому Макушичеву. Власник ТОВ «Фрідом Логістик» Улугбек Кубаєв має 5 компаній, з яких 4 чинні.

Більшість перерахованих компаній мають однакові ознаки, що дозволяють об’єднати їх в єдину павутину Лебедєвої-Гришаєвої.

Більшість компаній ліквідовано цього року або перебувають у стадії ліквідації.

Ігоря Лебедєва пов’язували з ТОВ «Нерей Н», 50% у ньому у Сергія Вознюка.

До 2022 р. одним із власників компанії був Володимир Головін, він обіймав посади гендиректора у фірмах Галини Лебедєвої та був засновником ТОВ «Фірензе», яке зараз належить Анастасії Солодкій. І це – зайвий доказ існування «павутини» Лебедєвої-Гришаєвої.

Назва ANVIL перекладається як «ковадло». Схоже, у спортсменки та красуні Надії Гришаєвої добре виходить «кувати» не лише тіла членів клубу, а й гроші.

Wiki