Російська пропагандистка Симоньян отримала від СБУ підозру за чотирма статтями

Читать на русском

Російська пропагандистка Симоньян отримала від СБУ підозру за чотирма статтями

Російська пропагандистка Симоньян отримала від СБУ підозру за чотирма статтями

Маргарита Симоньян регулярно поширює кремлівські наративи у вигляді "авторських" дописів на власному телеграм-каналі та в ефірах російських телеканалів.

СБУ заочно оголосила підозру російській пропагандистці Симоньян, яка закликала вбивати українських дітей.

Про це в понеділок, 1 квітня, повідомила пресслужба СБУ.

"Фігурантка очолює міжнародний рупор Кремля — телеканал RT і входить до медійного пулу Путіна. За даними слідства, вона однією з перших підтримала повномасштабне вторгнення рф та воєнні злочини російських окупантів. Серед нових задокументованих злочинів фігурантки є публічні заклики Симоньян до масового вбивства українських дітей у грудні 2023 року. Крім цього російська пропагандистка неодноразово агітувала за продовження ракетно-бомбових ударів по цивільній інфраструктурі України", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Симоньян регулярно поширює кремлівські наративи у вигляді "авторських" дописів на власному телеграм-каналі та в ефірах російських телеканалів, зокрема в телевізійній програмі ще одного ворожого пропагандиста — Володимира Соловйова.

Російській пропагандистці, яка рік тому вже отримала підозру за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, оголошено нову підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України: геноцид, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, пропаганда війни і виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників.

"Оскільки зловмисниця переховується від правосуддя на території РФ, тривають комплексні заходи для притягнення її до відповідальності", — запевняють в СБУ.

Wiki