Вибачення і донат у 400 тис.: як вирішився конфлікт між ексрадником Стефанішиної і ветераном ЗСУ

Ветеран ЗСУ Олексій Притула, який працює ветеринарним лікарем в Одесі, заявив про владнання конфлікту з ексрадником віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної Вадимом Шевеленком. Про це він повідомив в Instagram.

Олексій Притула пояснив, що прийняв вибачення Шевеленка. Той розповів, що мав “нестабільний емоційний стан”, адже переживав за собаку.

Також Притула повідомив, що ексрадник зробив донат у 400 тисяч гривень на лікування військових. На підтвердження цього він оприлюднив скриншот грошового переказу.

“Вчора (8 липня, – ред.) ми зустрілись, і людина виклала мені своє бачення ситуації. Без жодних виправдань, але доволі аргументовано. А також запропонувала свій варіант вирішення цього питання. Основний момент – це відсутність у конфлікті контекстів відношення до ветеранів та людей з інвалідністю. Цей варіант мене влаштував”, – повідомив Притула.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Олексій Притула (@oleksa1981)

У коментарі для “УП. Життя” Олексій Притула зазначив, що попри прийняті вибачення, не збирається забирати заяву з поліції і додав, що невдовзі має відбутися суд.

Wiki