ІДІЛ причетна до стрілянини у клубі під Москвою – американські ЗМІ

ІДІЛ і пожежа

Міжнародне терористичне угупучання "Ісламська держава" взяло на себе відповідальність за стрілянину, яка відбулися ввечері 22 березня в концертному залі "Crocus City Hall", що знаходиться в росії на околицях Москви.

Про це повідомляє CDS з посиланням на американського чиновника.

Видання запевняє, що інформацію про причетність ІДІЛ оприлюднили на афілійованих каналах у соціальних мережах. У заяві, оприлюдненій її інформаційним агентством Aamaq, представники угрупування повідомили, що напала на велике зібрання християн у місті Красногорськ на околиці столиці росії Москви. Зазначають, що вони вбили та поранили сотні людей.

Американський посадовець сказав журналістам CBS News, що у США є розвіддані, які підтверджують відповідальність "Ісламської держави". Він зазначив, що у них немає підстав сумніватися в цих заявах угрупування. Також, співрозмовник підтвердив – США надали росії розвідувальні дані про потенційну атаку.

"Американський чиновник також підтвердив, що США надали Росії розвідувальні дані про потенційну атаку відповідно до вимоги розвідувального співтовариства "Обов’язок попереджати"", – зазначили у виданні.

Раніше писали, що умісті Красногорськ Московської області в концертному залі "Crocus City Hall" перед концертом гурту "Пікнік" озброєні люди в камуфляжі почали стріляти по цивільним. В свою чергу влада рф повідомляє про загиблих і поранених, чия точна кількість наразі невідома. В залі могли перебувати понад 6 200 осіб. Внаслідок вибуху гранати в будівлі пожежа, почав руйнуватися дах.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki