Після нічної атаки РФ вивела носій «Калібрів» у Чорне море – ВМС

У ніч на 6 квітня Росія атакувала Україну 32 «шахедами» та шістьма ракетами різних типів, зокрема однією крилатою ракетою «Калібр»

У Чорному морі Росія тримає на бойовому чергуванні ракетоносій з загальним залпом до 4 ракет «Калібр», повідомили вранці у телеграмі Військово-морські сили ЗСУ.

«Станом на 07:30 у Чорному морі один носій крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 4 ракет; в Азовському морі ворожі кораблі відсутні; у Середземному морі один носій крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 8 ракет», – йдеться в повідомленні.

Читайте також – Буданов: Росія накопичувала «Калібри» і може їх застосувати «найближчим часом»

У ніч на 6 квітня Росія атакувала Україну 32 ударними БПЛА типу Shahed-131/136 та шістьма ракетами різних типів, зокрема однією крилатою ракетою «Калібр» з акваторії Чорного моря. Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, сили ППО збили три крилаті ракети і 28 «шахедів».

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум

Wiki