Колишній в.о. мера Ірпеня звільнився через зарплатний скандал

Колишній в.о. мера Ірпеня звільнився через зарплатний скандал

Колишній в.о. мера Ірпеня звільнився через зарплатний скандал

Радник Ірпінського міського голови Олександра Маркушина Андрій Літвінов подав заяву з проханням звільнити його з посади радника Ірпінського міського голови, де він пропрацював до сьогодні з 2020 року. Причиною свого рішення ексрадник назвав “завищені заробітні плати працівників виконавчого комітету Ірпінської міської ради, що є не допустимим у час війни та відбудови постраждалої Ірпінської громади”. У 2019-2020 роках Літвинов був в.о. Ірпінського міського голови.

Про це, як передає KВ, повідомив депутат Ірпінської міської ради Андрій Літвінов (фракція "Нові обличчя").

“У квітні 2024 року, коли відкрилися декларації працівників виконавчого комітету Ірпінської міської ради, всю Україну сколихнула інформацію про необґрунтовано завищені заробітні плати працівників виконавчого комітету Ірпінської міської ради. “Ірпінський зарплатгейт” став найбільшим зарплатним скандалом за всю історію України, адже ця зарплати чиновників міськвиконкому виявилися більшими, ніж у Президента України та Премʼєр-міністра України”, – заявив Андрій Літвінов.

На його думку, у нарахуванні таких заробітним плат є ознаки корупції та махінацій.

“Це не припустимо у час війни та відбудови постраждалої Ірпінської громади. У зв’язку з вищевикладеним, не бачу для себе можливості подальшої роботи з Ірпінським міським головою Маркушиним Олександром Григоровичем. Це суперечить моїм моральним принципам і принципам честі та гідності посадової особи органів місцевого самоврядування. Прошу звільнити мене за власним бажанням із посади радника Ірпінського міського голови з 08 квітня 2024 року”, – додав Андрій Літвінов.

 qrxiquirriqkxant

За даними KВ, до управлінської команди Ірпеня Андрій Літвинов приєднався у грудні 2016 року. З 2016 по 2019 рік працював начальником управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Окрім цього, Андрій Літвинов є депутатом Ірпінської міської ради (фракція Нові обличчя) і заступником голови комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення Ірпінської міської ради. У 2019-2020 роках Літвинов був в.о. Ірпінського міського голови.

Wiki