Загинуло понад 30 військових і пошкоджено три літаки, – РосЗМІ про удар по окупованому Севастополю

Вибух

В результаті удару 23 березня по окупованому Криму, в Севастополі загинули 34 російські військові, 40 поранено та пошкоджено 3 літаки. Це сталося внаслідок влучання по "добре замаскованому командному пункті ".

Про це повідомляють російські ЗМІ та Telegram-канали.

"За даними джерел у Міноборони та серед військових, які перебувають у Севастополі, ворог вразив "добре замаскований командний пункт, у якому під час удару перебувало понад два десятки офіцерів"", – зазначають в Telegram-канали.

Вони зазначають, що врезультаті падіння уламків було пошкоджено три літаки Су-27 на аеродромі "Бальбек": один суттєво пошкоджений, два – можна полагодити.

Крім того росіяни запевняють, що ракета влучила також по місцю базування їхніх морських піхотинців, які теж зазнали втрат.

Всього за словами ворожих Telegram-каналів загигуло 34 російські військові серед них – 11 офіцерів. Також, приблизно 40 – зазнали поранень.

Окрім цього, Генеральний штаб Збройних Сил України офіційно підтвердив ураження центру зв’язку Чорномарського флоту рф та двох великих десантних кораблів: "Ямал" та "Азов".

Раніше писали, що увечері 23 березня в тимчасово окупованому росією Криму було чутно серію вибухів. "Голова" Севастополя Михайло Развожаєв заявив про "наймасованішу атаку за останній час", а місцеві жите опрелюднили відео прильотів. За словами "мера" Развожаєв – це була "наймасованіша атака за останній час" і загалом в результаті атаки одна людина загинула і четверо постраждалих.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki