Зеленський представив нового очільника зовнішньої розвідки і назвав п’ять завдань для служби

Раніше президент призначив на посаду секретаря РНБО колишнього керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. Його наступником став Олег Іващенко.

Під час представлення нового очільника Служби зовнішньої розвідки Олега Іващенка президент України Володимир Зеленський назвав п’ять завдань, які стоять перед службою.

Він зауважив, що нині в умовах об’єктивно обмежених ресурсів Україна повинна знаходити можливості та правильно ними користуватись, щоб могти знищувати окупанта, захищати своїх людей і звільняти свою територію.

«Конкретні завдання – зрозумілі. Перше: українська розвідка повинна працювати скрізь в світі, де є та можуть бути наші інтереси. Друге: скрізь, де путінська система намагається щось виграти для себе, має вигравати Україна. Третє: ви повинні значно розширити нашу присутність в тих частинах світу, де відбувається конкуренція ключових глобальних сил. Україні потрібна завжди своя роль у такій конкуренції та свій вплив», – сказав він під час представлення.

За його словами, розвідка повинна сконцентруватися на отриманні «саме документальних матеріалів».

«Мені потрібна передусім якісна інформація, якісне бачення намірів, які є у різних суб’єктів глобальних та регіональних відносин, бачення можливостей, які є для України. П’яте: дуже нагальне і практичне щодо специфіки роботи СЗР. У час війни є речі непублічні, які служба повинна забезпечувати оперативно і якісно. Саме такий потенціал заходів впливу, агентурної роботи та фактично воєнної діяльності від вас очікую» – сказав Зеленський, додавши, що саме тому Службу зовнішньої розвідки очолив бойовий генерал.

Раніше Зеленський призначив на посаду секретаря РНБО колишнього керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. Його наступником став Олег Іващенко.

Форум

Wiki