Стефанішина підтвердила, що США та Німеччина проти запрошення України до НАТО

Стефанішина підтвердила, що США та Німеччина проти запрошення України до НАТО

Стефанішина підтвердила, що США та Німеччина проти запрошення України до НАТО

Абсолютно всі союзники підтримують ідею надання Україні офіційного запрошення до вступу до НАТО, крім двох.

Про це повідомляє віцепрем’єр-міністерка із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в ефірі телемарафону.

The New York Times сьогодні повідомило, що США та Німеччина виступають проти початку переговорів щодо вступу України до НАТО. На думку Стефанішиної, мета цієї публікації полягала в підготовці країн НАТО та України до того, яких рішень чекати чи не чекати на майбутньому саміті Альянсу.

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції заявила, що порядок денний питань, пов’язаних з Україною, визначає і Україна. Вона наголосила, що для України питання запрошення в НАТО є на порядку денному і воно буде на порядку денному стільки, скільки потрібно, щоб це рішення було ухвалено.

"Формат запрошення запропонувала сама Україна, як юридичну гарантію вступу до НАТО. Воно є на порядку денному. Абсолютно всі союзники підтримують це рішення крім двох. Оскільки ця інформація стала публічною, то тепер США та Німеччина намагаються звертати увагу на інших скептичних союзників, таких як Угорщина та Словаччина. Але ключовою є позиція саме цих двох країн (Німеччини та США – ред.)", – пояснила Стефанішина.

За словами віцепрем’єрки, США та Німеччина проти запрошення України до НАТО, бо це вже не просто розмови, а реальне рішення.

"Бо це реальне рішення. Запрошення – це реальне рішення", – підкреслила вона.

Wiki