У Славському київська компанія рекультивує сміттєвий полігон за 45,5 мільйонів гривень

У Славському київська компанія рекультивує сміттєвий полігон за 45,5 мільйонів гривень

У Славському київська компанія рекультивує сміттєвий полігон за 45,5 мільйонів гривень

Це друга спроба ТОВ «Промін буд сервіс» отримати тендер на рекультивацію полігону в Славському.

Славська селищна рада у середу, 10 квітня, уклала угоду з ТОВ «Промін буд сервіс» на реконструкцію міського полігону твердих побутових відходів у Славському. На сайті державних закупівель Prozorro йдеться, що вартість робіт становить 45,5 млн₴ Завершити роботи планують до кінця 2025 року.

Згідно з технічною документацією, підрядник має сформувати тіло полігону, стабілізувати поверхню, провести технічну та біологічну рекультивацію. Підрядник має встановити каналізаційну помпову станцію, гідравлічний прес для картону та целюлози, сортувальну лінію для сміття. Крім цього, планують встановити пожежну сигналізацію та блискавкозахист, освітлення, автомобільні ваги та обгородити територію полігону. Згідно з експертним звітом, після завершення реконструкції полігон зможе приймати майже 3340 м³ сміття на рік. На об’єкті зможуть працювати вісім людей.

30 березня ТОВ «Юнібуд енергосервіс», яке також брало участь в аукціоні, звернулося до Держаудитслужби й повідомило, що ТОВ «Промін буд сервіс» з порушеннями перемогло в аукціоні, оскільки не надало всіх документів. Крім цього, ТОВ «Юнібуд енергосервіс» вважає, що частину документів переможець торгів підробив. Держаудитслужба 10 квітня розпочала моніторинг закупівлі.

Згідно з аналітичним порталом YouControl, ТОВ «Промін буд сервіс» зареєстроване у Києві й працює з 2016 року. Основним видом діяльності є будівництво. Керівником компанії є Олег Секретар, а власником Андрій Цвильов, який зареєстрований у Донецьку.

Зазначимо, що ТОВ «Промін буд сервіс» не вперше звинувачують у порушеннях під час закупівель. Зокрема, у 2021 році Держаудитслужба перевірила закупівлю на будівництва садочка та початкової школи за майже 115 млн грн у Київській області. Встановили, що компанія завищила вартість робіт і порушила вимоги замовника.

Wiki